Kontakt Randers Rørindustri i dag

Lad os hjælpe dig i mål med alt inden for bearbejdning og produktion af metalrør

Vi hjælper gerne

Du er altid velkommen til at tage kontakt, hvis du har spørgsmål, eller blot er nysgerrig på hvordan vi kan hjælpe dig. Giv os et kald, og få svar på alle dine spørgsmål og overvejelser.

Hvis du har et stort projekt i tankerne, så anbefaler vi, at du ringer i god tid. På den måde kan vi bedre hjælpe dig ved at fastlægge dine ønsker og behov i god tid.

Du kan både tage kontakt til os på telefon og e-mail. Vores telefontid er hver dag fra 07:00 – 15:30. Om fredagen er det 07:00 – 14:00, og vi anbefaler at du tager kontakt i dette tidsrum.


Randers Rørindustri ApS

Eriksvej 7
8960 Randers SØ
70 85 81 65
kontakt@randersrorindustri.dk
CVR-nr.: 25095871
Persondatapolitik
Salgs- og leveringsbetingelser
indkob@randersrorindustri.dk
faktura@randersrorindustri.dk

Andre mailadresser

Orde, indkøb og ordrebekræftelser sendes til:
indkob@randersrorindustri.dk

Faktura sendes til:
indkob@randersrorindustri.dk

Henrik Klitte Andersen

Direktør
Direkte: 20 94 96 32
E-mail: henrik@randersrorindustri.dk

Kent Neergaard

Produktionschef
Direkte: 27 64 96 32
E-mail: kent@randersrorindustri.dk

Poul Meldgaard

Rørlaser operatør
E-mail: rorlaser@randersrorindustri.dk

Lone Friis

Administration og økonomi
Direkte: 27 21 95 55
E-mail: lone@randersrorindustri.dk

Jacob Nielsen

Produktion og Kvalitet
Direkte: 24 23 51 16
E-mail: jacob@randersrorindustri.dk
Sidebar